KONST / Litografier / Färglitografi 13475173
nr 1347 5173
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 215/360. Motivet: 44x59cm
Kondition: skadad, glas
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:53:38
9/9 10:33:59
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare